czwartek, 10 października 2013

Rozdział 1

After party:
Oczami Harrego: Strasznie się stęskniłem za Julką, przez 2 miesiące w trasie rozmawiałem z nią tylko przez telefon czy skype'a, jest moją najlepszą przyjaciółka, a nawet kimś więcej... Przy niej czuje że moje serce szybciej bije, przyjaźnimy się już długi czas ale chciałbym być dla niej kimś wiecej... Rozglądałem się po zatłoczonej sali ale nie mogłem zanaleźć brunetki, przepychałem się przez tłumy modelek, fotografów i projektantów ale nie mogłem jej zobaczyć, dopiero po chwili zauważyłem oświetlony bar na końcu sali, siedziała przy nim brunetka w krótkiej czerwonej sukience, gdy tylko mnie zauważyła, przytuliła mnie na powitanie.
-Harry co za niespodzianka nie wiedziałam że już wróciłeś!- powiedziała niewypuszczając mnie ze swoich objęć.
-Tak przed chwilą wróciłem, bardzo chciałem się z tobą zobaczyć więc postanowiłem przyjść na pokaz.- odparłem
-Dziękuje Harry, nie musiałeś tu przychodzić pewnie jesteś zmęczony.
-Gorzej bym się czuł gdybym ciebie nie zobaczył, te miesiące trwały jak wieczność!
-Wiem, cieszę się że już wróciliście, stęskniłam się za chłopakami i tobą...
-Chcesz się przejść?
-Zdecydowanie nie mam tu już po co siedzieć- powiedziała wstając z barowego stołka, wyszliśmy na zewnątrz szliśmy w kierunku mojego apartamentu. Rozmawialiśmy o trasie i ostatnich wydarzeniach, znałem ją już od paru lat, zawsze byliśmy tylko przyjaciółmi chociaż większość uważała że jest pomiędzy nami coś więcej, ta rozłąka sprawiła ze ja też zacząłem tak myśleć. Gdy doszliśmy do mojego mieszkania, zaprosiłem ją do środka.
-Na pewno jesteś strasznie głodna!- odparłem zapalając światło
-Nawet nie wiesz jak bardzo- powiedziała oglądając przez ogromną szybę panoramę Londynu.
-A więc proponuję tacos- powiedziałem spoglądając na dziewczynę/
-Jak długo ich nie jadłam, a twoje tacos są najlepsze- odpowiedziała siadając na stołku w kuchni, założyłem fartuch i zabrałem się do przyrządzania potrawy. Kiedy skończyłem usiadłem koło Julki podając jej talerz z meksykańskim przysmakiem. Podczas jedzenia cały czas się śmieliśmy, a kiedy skończyliśmy wtuleni oglądaliśmy komedie romantyczną. Wąchałem jej pięknie pachnące włosy i zastanawiałem się co dalej zrobić z naszą przyjaźnią gdybym jej powiedział że czuje coś więcej pewnie zniszczyłbym naszą przyjaźń ale nie mówiąc jej tłumił bym uczucie do niej w sobie. Moje rozmyślenia przerwała Julka, która chyba na dobre zasnęła opierając swoją głowę na moim torsie. Położyłem ją na kanapie i nakryłem kocem, sam również poszedłem spać nadal rozważając scenariusze naszej przyjaźni.

Rano:
Oczami Julli: Obudziłam się w mieszkaniu Harrego, od razu poczułam zapach gofrów z miodem. Harry znowu mi je zrobił- uwielbiam go jest taki opiekuńczy i troskliwy i... jest moim przyjacielem... Wdrapałam się na blat podżerając maliny ,którymi Harry właśnie posypywał gofry po zjedzeniu umyłam się i założyłam koszulkę Harrego, pożegnałam się i podziękowałam za wspaniały wieczór. Wychodzą oczywiście natknęłam się na paparazzich ,którzy odkryli że nocowałam u Harrego, czekając na zamówioną taxówkę zalewana byłam tysiącami pytań czy jestem z Harrym itp. No tak wkońcu byłam w jego koszulce, pomyślałam wsiadając do taxówki. Podałam kierowcy adres i poprosiłam o szybki kurs ponieważ po południu byłam umówiona na sesje.


Hej pisałam ten rozdział w nocy ale wstawiam go dopiero teraz bo miałam problemy z logowaniem.
Mam nadzieję że się spodoba :* Xxx

Prolog

Pokaz Victoria Secret:
Harry, Louis, Zayn, Niall i Liam siedzą w pierwszym rzędzie oglądając modelki, w pokazie idzie Julka przyjaciółka Harrego, chłopak nie widział przez dłuższy czas dziewczyny ponieważ był wraz z zespołem w trasie a dziewczyna brała udział w wielu  pokazach w ramach zagranicznego kontraktu. Liam nie widział swojej dziewczyny Danielle długo ponieważ przebywa ona w Nowym Yorku gdzie prowadzi warsztaty taneczne i supportuje koncerty. Louis również nie widział się długo ze swoją dziewczyną zaraz po powrocie z trasy zarezerwował bilet do Manchesteru żeby się z nią zobaczyć, Eleanor studiuje na tamtejszym uniwersytecie. Niall po trasie chce się udać do rodzinnej Irlandii. Zayn będzie czekał aż Perri skończy nagrywać płytę wraz z zespołem i wyjadą razem na wakacje.




Krótki prolog na wstępie dodam że zmieniłam trochę wiek bohaterów do opowiadania ;)
Ps.Znalazłam tylko zdjęcie Harrego z pokazu :/

Bohaterowie

Hej zdecydowałam się na założenie bloga dzięki mojej przyjaciółce która niedawno zrobiła to samo. Od dawna czytałam opowiadania o One Direction i chciałam założyć własne ale nie potrafiłam się na to zdecydować. Mam nadzieje ze wam się spodoba bo pomysły na tą historie zbierałam od dawna czytając blogi innych directioners. Miłego czytania :)

Bohaterowie:

Julia (17lat)- modelka, mieszkająca w Londynie

Eleanor (20lat)- dziewczyna Louisa, stylistka

Danielle (21lat)- dziewczyna Liama, tancerka

Perrie (18lat)- dziewczyna Zayna, należy do zespołu Little Mix

Sophie (20at)- koleżanka Liama z dawnych lat

Veronica (19lat)- stylistka, menadżerka Julki, początkująca dziennikarka

Justin (19lat)-przyjaciel Julli

Zac (24lat)-brat Danielle

Cara (19lat)- koleżanka Julki z pokazów

Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall


Pod rozdziałami postaram się dodawać zdjęcia głównych bohaterów, mam nadzieje ze uda mi się pisać systematycznie- co jest trudniejsze niż myślałam ;) Pewnie i tak nikt nie będzie czytał tego co będzie pod rozdziałami...

Mam nadzieje ze uda mi się to opowiadanie doprowadzić do epilogu :) - dla wszystkich przyszłych czytelników Xxx

Wklejam to jeszcze raz ,ponieważ zapomniałam hasła do poprzedniego konta :(